Projekt podporují


esf
Evropská unie
Ministerstvo práce a sociálních věcí
Operační program lidské zdroje a zaměstnanost
esfcr

Úvod MPSV ČR nabízí firmám bezplatné osobní konzultace o Auditu rodina & zaměstnání
MPSV ČR nabízí firmám bezplatné osobní konzultace o Auditu rodina & zaměstnání

Zájemcům o zapojení do Auditu rodina & zaměstnání nabízí MPSV ČR bezplatné konzultace přímo ve firmách. Pokud společnost zvažuje, zda se do auditu přihlásit či ne, může využít možnosti konzultace s metodiky projektu. Ti přijedou přímo do firmy a osobně odpoví na všechny dotazy a proberou s vedením podniku filozofii projektu, jeho průběh, přínosy, tedy vše, co bude zástupce společnosti zajímat.

„Chceme, aby společnosti do auditu vstupovaly bez obav a s naprostým pochopením smyslu celého projektu. Jedním ze základních kritérií úspěchu nových prorodinných opatření ve firmách je správná komunikace se zaměstnanci, a té může vedení společnosti docílit jen tím, že zcela pochopí, na čem audit stojí, a bude myšlenku dál předávat mezi své spolupracovníky,“ řekl ke konzultacím vedoucí projektu Vít Liška.
Pokud bude společnost chtít využít bezplatné osobní návštěvy metodiků ve firmě, stačí zaslat email s žádostí na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

Slaďování rodinného a pracovního života

Anketa

Jaká skupina zaměstnanců je ve Vaší firmě, z pohledu rodinných závazků, nejčastěji zastoupena?